SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 3 1.9
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
299
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
ID e produktit :
96617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf.3 1.9 i thjesht me hargjime shum tvogla , ju mirpresim , sms nuk i kthejm, ju faleminderit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Vushtrri
049 892 893 , 045 960 820
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »