SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1998
ID e produktit :
96620
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 Cabriolet 1998 1.6 16V eshte ne gjendje te rregullt eshte i regjistruar 1 Vit eshte i ardhur nga GjermaniaPostuar nëpërmjet celularit +38971891226 Viber mund te konktaktojm
Informata rreth publikuesit
Peti
+38971891226
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »