SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5 1.9diesel 2008
Çmimi :
€8,200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,456
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
96624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 viti i prodhimit 2008 kubikazh 1.9 tdi ne gjendjenshum te mire.Kontakt+38649888488 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Latinjo
049888488
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »