SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW passat 1.9 tdi. Viti i prodhimit 2000. Km te kaluara 300,000.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '15
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
96652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW passat 1.9 tdi. Viti i prodhimit 2000. Km te kaluara 300,000.
Informata rreth publikuesit
Vetonn
049 555 904
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »