SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda Civic Sport Full Extra
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '15
Lloji :
Honda Civic
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
96668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Honda Civic 1.6i Typer Full sport.
Viti i prodhimit: muaji i 7t 2003
Motori: Honda VTEC
Amortizimi: Sport Suspension KW - ka kushtuar 1200 euro
Fellne: Extra Sport Kosei Seneka kan kushtuar 780 euro
Muzika: Audio Systems - Full Extra - Alpine Monitor and Clarion ka kushtuar 900 euro
Auspuh: Fox Exhaust Systems ka kushtuar 972 euro
Transmisioni: Manual
Rexhistrim: Eshte ne tabela te Zvicrres
Cmimi 3200 euro, eshte i diskutueshem.
Bejme ndrrim - Vetura tjera, Atv.
Contact: 049845745 - Viber: +38649845745
Informata rreth publikuesit
moris
Vushtrri
049 845 745
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »