SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 1.9 TDI ( DI ) TE KUQE -01
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,451
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
96680
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASSAT 1.9 TDI ( DI ) TE KUQE 2001
Informata rreth publikuesit
Bledar
Prishtinë
044377244
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »