SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
96731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Zafira Dizel 1.9 CDTI
Automatik
Kilometra te garantuera
Vetura posedon librin e servisit
Goma te reja
E sapo Ardhur nga Zvicra
Vetura eshte ne gjendje shum te mir
Mundësi nderrimi me ndonje vetur tjetër
Per me shum Info :
045-690-200
049-158-219
Informata rreth publikuesit
ardiian.f
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »