SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Lupo Automatik 1.2 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Lupo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
96732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Lupo 1.2 Tdi 3l
Automatik
Kilometra te garantuera
Mundësi nderrimi
Vetura eshte ne gjendje shum te mir
Per me shum info:
Qmimi i Negociushëm.
045-690-200
049-158-219
Informata rreth publikuesit
ardiian.f
[harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »