SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes toyota runner
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '15
Lloji :
Toyota 4-Runner
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2982.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player
ID e produktit :
96749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHes toyota runner esht ne gjendje perfekt
Informata rreth publikuesit
Miti
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »