SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kamionet mercedes 210D
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
Lloji :
Mercedes Sprinter
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1992
Ekstra :
Radio, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
96758
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kamionet ne gjendje te rregullt i sapo ardhur ne kosov regjistrim dhe nje vit regjistrimi i par ne kosov i kompletur 044 498 326
Informata rreth publikuesit
N.N.T L-LiLi
Drenas
044 498 326
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »