SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ose ndrroher CADDY 2.0SDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
96774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CADDY 2.0 sdi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vali
Pejë
044599602
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »