SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toyota Carina 2 1.6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '15
Lloji :
Toyota Carina
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
252,560
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
ID e produktit :
96784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toyota carina 2 1.6 benzin ,regjistrim deri ne muajin mars 2016.ngjyre vishnje metalike etj... Pres bleres serioz,per me shume informata kontaktoni ne numrin 044 589 849Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Gjilan
044589849
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »