SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel vivaro 2006
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '15
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
96796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
260000 km 1,9 diesel transport inport nga ch

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Rahovec
044387270
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »