SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHESË OSE NDRROJ VETURËN GOLF 4 KARAVAN 1.9 TDI 2003
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
96805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET-NDRROHET GOLF 4 .KARAVAN VITI 2003. 1.9 TDI PA TE KUQE 66KW,90PS MOTORRI EURO-4,MANUEL TIPIT EDITION ME NGJYRE TE BARDHE RKS DERI NE MUAJIN E 11-TE 2015 .
MBYLLJE QENDRORE E KATER DYERVE NGA MBRENDA, ME PULLE (BLLOKADE) 5 SHPEJTESI + R DRITA KSENON , KLIMA AC (FUNKSIONON), ABS, AIRBAGE, ESP, ALARM, TIMON TRESH, BOARD COMPJUTER, NAVIGACION, ULESET RICARO ME PERSHTATJE TE MESIT-SHPINES, DRITAT E MJEGULLES PARA DHE MBRAPA, KATER DRITARET ME RRYME, ME PULLE PASHQYRET ELEKTIKE NGRITJE-ULJE, PASQYRET ME NXEMJE, KUKA PER RIMORKIO E CILA MUND TI HIQET , 4 GOMAT M+S "KUMHO", KV 17, FELLNE ALUMINI TE BUKURA YLL 15 COLL, MBAJSE DORE MBRAPA , XHAMAT E ERRET FABRIKISHT.
VETURA PER FAMILJE DHE PER PUNE ,HARXHIMET E VOGLA 5.5 DERI NE 6.0/100KM .
VETURA KA TE KRYER SERVISIN EDHE PER 40.000 KM, BATERIA ESHTE E RE, VAJI DHE FILTERAT E NDRRUAR.
NDRIM I MUNDSHEM ME: TAURAN, AUDI A3 A4 , GOLF 5 , BMW,NISSAN X TRAJAL.
Informata rreth publikuesit
Ahmet
Prishtinë
+37744963911
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »