SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A5 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '15
Lloji :
Audi A5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2010
ID e produktit :
96826
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A5 sline 2.7 disel Automatic 2010 anglez pa dogan, ndrrim edhe me banesPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
37744172323
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »