SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat 3c 2006
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
96837
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitete pasat 3c viti i prdhimit 2006 ,dizel 2.0

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Ferizaj
044283605
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »