SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 TDI di te kuqe
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '15
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
96842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vw passat me keto specika Viti i prodhimit 2003 Motorr 1.9 tdi Automatik tiptronik Komfor shum te bukur ngjyr zez Karrika Klimatronik funksional Bord Computer Tempomat Senzor shiu Senzora Esp Abs ! 045214200

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Smajl
Burim
045214200
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »