SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedez benz 814
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160
Motori (kubik) :
300.00
Viti :
1993
Ekstra :
CD Player, Radio
ID e produktit :
96864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedez benz 814 ne gjendje shume te mire pune pa asnje defekt e vitit 1993 ,me peshe 7.5 ton
porte elektronike
Informata rreth publikuesit
panajotboy
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »