SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SANAK KAMJONI ;TERMOKING
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '15
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,000
Viti :
2000
ID e produktit :
96867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES SANAKUN E KAMJONIT TERMOKING NE GJENDJE TE MIR DIMENZJONET GJATSIJA ,7,60m GJERSIJA 2.60m DHE LARTSIJA 2.55m
tel 044 597795
Informata rreth publikuesit
alban_20
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »