SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
POLO
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,324
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1996
ID e produktit :
96868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Polo 1.2 (me tri dyer), Rexhistrim 10 muaj
Kontakti: jjats133@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Jjj
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »