SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat leon cupra 2005 1.9 TDI me 3 te kuqe
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
Lloji :
Seat Leon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
96880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes seat leon cupra 1.9 TDI te kuqe ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e kryera bashk me librin e servisit VREJTJE vetura ësht e pa doganuar eaht me dokumete te zvicrres

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Argjent
Dallas, Texas
049 844 783. 045 523 979
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »