SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes sprintet 213 po sa ardhur nga zvicrra inf tel. viber 049857841 qmim i volitshem shum ne gjendje te shkelqyme
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
213.00
Viti :
1996
ID e produktit :
96882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes sprintet 213 po sa ardhur nga zvicrra inf tel. viber 049857841 qmim i volitshem shum ne gjendje te shkelqyme jeni te mireseardhur .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Rahovec
044909038
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »