SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
passat 1.9
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Shufra Kulmi
ID e produktit :
96887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.9 tdi pa të kuqe
Abs
Timonin lëvisës
Dritaret perpara me rrymë
Pasqyret me rrymë
Airbag përpara
Shiber
Dy çelca dhe mbyllja qendrore
Hargjimet lokal: 6.5 - 7
Në rrugë te hapur 5.5 - 6 varësisht prej vozitjes
Regjistrim deri më 24.12.15
Informata rreth publikuesit
lindipz85
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »