SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 330 E 46 seri 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '15
Lloji :
BMW 330
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
96889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E ardhur nga zvicrra per me shum detaja ne numra te 049 666076 qmimi me marveshje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Basri
049 666 076
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »