SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet kamion me pompe per cimento .kamioni eshte i vitit 1991 ku
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '15
ID e produktit :
96899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kamion me pompe per cimento .kamioni eshte i vitit 1991 kurse pompa vitit 2004 kamioni eshte ne gjendie shume te mire pompa eshe e larte 36mt ne gjendie shume te mire plus kemi edhe pjese kembimi rezerve gomat jane te reja michelin, kamioni edhe pompa jane te revizionuara cmimi eshe 45000€ i diskutushem.kamioni gjendet ne qytetin pisa itali telefono ne num 00393480459624
Informata rreth publikuesit
Mucci
Pisa, Italy
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »