SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SANAK PER KAMJONA TERMOKING
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '15
Lloji :
Mercedes Actros
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,000
Motori (kubik) :
6000.00
Viti :
2000
ID e produktit :
96915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes sanakun per kamjona termoking ne gjendje shum te mir me dimenzjone .gjatsija 7.60m gjersija 2.60m dhe lartesija 2.50 tel 044597795

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
044597795
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »