SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vetura Kia 044508555
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '15
Lloji :
Kia Tjetër
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, DVD Player
ID e produktit :
96921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Kia, pa dogane,
044508555 bejme edhe nderrim me Golf4
Informata rreth publikuesit
Fidaim
Mitrovica
Mitro [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »