SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
passat 2.5 tdi v6 4x4
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
96939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passati 2.5 tdi v6 4x4 shum ne gjendie tmirePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florjan
Gjakova
045 400 701
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »