SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Giolf 2 Disell-regj.23-03-2016
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1985
ID e produktit :
96940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura funksionon shum mir shpenzimet te vogla disell I thjeshtNe gjendje te rregullt teknike motorri esht qe pes muaj I vendosur I arfhur nga gjermania.Ç.mimi pak I diskutueshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
kiki
Gjakovë
045672697
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »