SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes passat 1.9 tdi rks
Çmimi :
€6,950.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '17
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
96941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pasat 3c 1.9 tdi ne gjendje shum te mri i rexhistrum deri ne maj 2017 ne ermer tem
pasati ka te gjitha servisat e krum me faktur
nuk ka nevoj per as nej invesitim
karrikat me nxemje
klim
hidraulik
senzor shiju
drita automatik xenon
drita e mjeglles
fellen origjinal te passatit goma ter reja M S
dy qelsa

qmim 6950
044 294 534
045 202 384
Informata rreth publikuesit
Ermmaal
045 202 384
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »