SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault espace AUTMATIK
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '15
Lloji :
Renault Espace
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike
ID e produktit :
96946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes renault espace 2.2 didell automatik e posa ardhur nga zvicrra pa dogan
renaulti ka
senzor shiju ne brishaqa
pestese te dores para dhe marap
klimatroni
kasofoni me cd plys shanzherin mrapa
panram komplet
ABS
hidraulik
air bage
tempomat
044 294 534
045 202 384 viber
ndrrim i munshum me ndonje vetur me te vogel
Informata rreth publikuesit
Ermmaal
PRISHTIN [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »