SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamionet 2.4 Dizell T4
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen LT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1993
ID e produktit :
96966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gjithqka esht ne gjendje te rregullt me servisim dhe goma te reja.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arianit
044 342 888
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »