SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 325
Çmimi :
€13,333.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '15
Lloji :
BMW 325
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
132
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
96971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 325 benzin viti 2000 ne gjendje perfektee

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edon
049-196-997
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »