SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra g
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2000
ID e produktit :
96977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1.7 DTI ne gjendje perfekte dhe i ruajtur
Te gjitha serviset te opel rakovica
Regjistrim ka 1 vite
Per me shum kontakti ; 049 188 765 044188765
Informata rreth publikuesit
arnis
049/044 188 765
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »