SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MG ZR 160 SPORT
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '15
Lloji :
MG ZR
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
96986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet MG ZR 160 SPORT osht ne gjendje te rregullt ka clim BANDASHA AVUS AUSPUH INOXCAR ABS etj .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Gjakovë
044709552
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »