SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Husqvarna 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '15
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
540
Motori (kubik) :
4.50
Viti :
2004
ID e produktit :
96992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorrin Husqvarna 450 CC ne gjendje te rrugull teknike me dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Deçan
+37745545755
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »