SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes Vaneo
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '15
Lloji :
Mercedes Vaneo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
ID e produktit :
96993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shem mercedes vaneo 1.6 benzin vetura posedon klim abs esp air bag gjama me rrym pasqyre me rrym radio cd mp3 fellne alumini mbyllje nga distanca viti prodhimimit 2002 rexhistrim deri 23-07-2016 ndrrim i mundshem per me shum info na kontaktoni ne +377 45 649 104 viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fidan
Mitrovicë
045 649 104
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »