SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi a3 2.0tdi
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '15
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
97034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a3 tempomat karrika me nxemje xenon fellne dhe guma 17-she 6 shpejsi. Rexhistrimi i par ne ksPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burhan
Tavnik
049178239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »