SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Malaguti ciak 125cc 4T extra 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2004
ID e produktit :
97039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Malaguti ciak 125cc 4T . Viti 2004 eshte ngjyr hiri dhe ka serviset e kryera te gjitha.
Motorri eshte extra prej Malagutit tjer.
Ka 15000km dhe i importuar nga Italia dhe eshte pa dogan. Per qdo gje eshte ne gjendje te rregullt mundeni me ardh me provu. Per ma shum 044-727-776
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Gjakovë
044727776
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »