SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES RIMORKION KAESSBOHRER DKD 17
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '15
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Viti :
1977
ID e produktit :
97048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET RIMORKION KAESSBOHRER MODELI DKD 17 NGJYRE E HIRIT RIMORKIO ESHTE I QLAJMRUAR ME KOH E NDERROJ ME NDONJE VETUR QE ME KONVENON PER ME SHUM INFO : 044-305-540 DHE NE VIBER +37744305540
Informata rreth publikuesit
Fitim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »