SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A8 2.8 1998
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Alarm, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
97049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ose Nderrohet Audia A8 2.8 Benzin 200 Ps
Audia Eshte E Qlajmruar
Numri I Telefonit 049487141
049767275
049432179
Informata rreth publikuesit
Leon
Mitrovica, Kosovo
049228866
Rruga Per Zhabar [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »