SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET PEUGEOT 3008-2010
Çmimi :
€16,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
97058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET PEUGEOT 3008 -2010 2.0 DIESEL, MANUAL 6 SHPEJTËSI,i sapo ardhur nga Zvicrra , i doganuar dhe i regjistruar.
Informata rreth publikuesit
Bledion
Pristina
049 326 026
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »