SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Passat 1.9 TDI(DI te kuqe)
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
299,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
97059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Passat 1.9 TDI(DI te kuqe 130 PS)

Nr. tel 044 454 340
Informata rreth publikuesit
Mirsad
Besi
Besi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »