SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kombi T4 1991
Çmimi :
€3,750.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1991
ID e produktit :
97073
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombi 1.9 turbo disel regjistrim edhe 9 muaj esht i punuar ekstra ka muzik ekstra fellne etj : Nr.tel 045673122

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
sali
Prishtinë
049888131
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »