SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LT 35 ne gjendje shume te mire teknike
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '15
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
1986
Ekstra :
Hidraulik, Radio
ID e produktit :
97083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW LT 35 ne gjendje shume te mire. Viti i prodhimit eshte 1986. Eshte i gatshem per pune. Eshte i Clajmruar. Bejm ndrrim me ndonje veture tjeter. Cmimi eshte 1700 euro.
Informata rreth publikuesit
moris
Vushtrri
049 845 745
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »