SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Reno Megana
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '15
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
97092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reno osht ne gjendje te mir teknike dhe optike...044 650 755
Informata rreth publikuesit
Besart
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »