SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A clas 1.6 disel
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '15
Lloji :
Mercedes A 160
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
ID e produktit :
97093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes A class 1.6 disel viti i prodhimit ne fundt te viti 99 me 12.99 cmimi 2900 euro .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lumbardh
Gjilan
045 683 006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »