SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C3
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '15
Lloji :
Citroen C3
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,934
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
97099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen C3
ABS
AIRBAG
eshte i prodhuar ne fund te vitit 2003
kilometrazha : 194.934
kubikazha : 1.4
i doganuar
mund te na kontaktoni ne viber ose whatsapp per qmim +37745592875
Informata rreth publikuesit
Lirim
Geneva, Switzerland
Geneva, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »