SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '15
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
97118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a 6 quattro full ekstra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vllaznim
Dragash
044 229 010
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »