SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes Motoqikleten suzuki
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '15
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,100
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2012
ID e produktit :
97121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motoçikleten SuzukI 125 kubik i shendrrum 350 kubikviti prodhimit 1989,I shendrrum 2012

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
allmir
Ferizaj
37744172063
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »